Yhteystiedot

Henkilökunta

Hallinto

Toimitusjohtaja
Olli Pietilä
olli.pietila@turuntaitokoulutus.fi
050-464 9318

Koulutussihteeri
Jonna Rautelainen
jonna.rautelainen@turuntaitokoulutus.fi
0400 170 645

NUOTTI-valmentajat

Katrina Engman katrina.engman@turuntaitokoulutus.fi

040-124 2789

Sari Heino sari.heino@turuntaitokoulutus.fi

040-154 8870

NUOTTI-coach (på sveska)

Viivi Rapo viivi.rapo@turuntaitokoulutus.fi

040-158 9306

Kotoutumiskouluttajat, perusvaiheen koulutukset

Tiia Björkskog  tiia.bjorkskog@turuntaitokoulutus.fi
0400-169 412

Tuija Mäkelä tuija.makela@turuntaitokoulutus.fi
0400-166 841

Marta Lopez de Mäkinen marta.lopez@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 681

Nagy Fruzsina fruzsina.nagy@turuntaitokoulutus.fi
040-1608803

Mari Vartiainen mari.vartiainen@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 917

Marina Pekshieva marina.pekshieva@turuntaitokoulutus.fi 
040-8246708

Marianna Saarekas marianna.saarekas@turuntaitokoulutus.fi

040-197 9623

Kotoutumiskouluttaja, yhteiskunta ja työelämäntaito

Anna Kamotzkin anna.kamotzkin@turuntaitokoulutus.fi
040-128 7611

Kotoutumiskouluttajat, ammattiin ohjaavat koulutukset

Leena Rantakivi, kaupan ala leena.rantakivi@turuntaitokoulutus.fi
0400-850 838

Satu Yrjölä, ravintola-ala satu.yrjola@turuntaitokoulutus.fi

040-127 9794

Työhönvalmentaja


Susanna Itämeri-Eskelinen susanna.itameri@turuntaitokoulutus.fi
040-356 8628

Heidi Valtasaari heidi.valtasaari@turuntaitokoulutus.fi
044-979 3222

Pasi Virtanen pasi.virtanen@turuntaitokoulutus.fi
044-9850663

Opinto-ohjaaja
Marta Lopez de Mäkinen marta.lopez@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 681

Postiosoite, päätoimipaikka

Aninkaisenkatu 7, 20100 Turku

Laskutusohjeet

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja!

Yrityksen tiedot: Turun TAITO-koulutus Oy, Y 3096094-2

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003730960942

Operaattoritunnus (välittäjätunnus): 003708599126(Open Text)

 

HUOM Jos välitätte laskuja pankkiverkon kautta eli laskujen välitys operaattorinne on pankki, käyttäkää silloin operaattoritunnuksena DABAFIHH

Pdf-muotoiset laskut voitte toimittaa sähköpostitse osoitteeseen:

turuntaitokoulutus@app.fennoa.com

Paperiset ostolaskut voitte toimittaa osoitteeseen:

Turun TAITO-Koulutus Oy

c/o Tili-Bang Oy

Lukkosepänkatu 6A, 20320 TURKU