Yhteystiedot

Henkilökunta

Hallinto

Toimitusjohtaja
Olli Pietilä
olli.pietila@turuntaitokoulutus.fi
050-464 9318

Koulutussihteeri
Jonna Rautelainen
jonna.rautelainen@turuntaitokoulutus.fi
0400 170 645

NUOTTI-valmentajat

Katrina Engman katrina.engman@turuntaitokoulutus.fi

040-124 2789

NUOTTI-coach (på sveska)

Viivi Rapo viivi.rapo@turuntaitokoulutus.fi

040-158 9306

Kotoutumiskouluttajat, perusvaiheen koulutukset

Tiia Björkskog  tiia.bjorkskog@turuntaitokoulutus.fi
0400-169 412

Tea Kaila  tea.kaila@turuntaitokoulutus.fi
040-1279 794

Tuija Mäkelä tuija.makela@turuntaitokoulutus.fi
0400-166 841

Marta Lopez de Mäkinen marta.lopez@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 681

Nagy Fruzsina fruzsina.nagy@turuntaitokoulutus.fi
040-1608803

Johanna Inkeroinen johanna.inkeroinen@turuntaitokoulutus.fi
0400-996981

Marietta Schulman marietta.schulman@turuntaitokoulutus.fi 
040-8246708

Marianna Saarekas marianna.saarekas@turuntaitokoulutus.fi

040-197 9623

Sari Matarlahti sari.matarlahti@turuntaitokoulutus.fi
040-1251899

Greta Rossi greta.rossi@turuntaitokoulutus.fi
040-1206630

Kotoutumiskouluttaja, yhteiskunta ja työelämäntaito

Marika Mäkelä marika.makela@turuntaitokoulutus.fi

040-1207329

Anna Kamotzkin anna.kamotzkin@turuntaitokoulutus.fi
040-128 7611

Kotoutumiskouluttajat, ammattiin ohjaavat koulutukset

Kimmo Savolainen, kaupan ala kimmo.savolainen@turuntaitokoulutus.fi
040-548 8290

Susanna Lerto, ravintola-ala susanna.lerto@turuntaitokoulutus.fi

040-159 4060

Työhönvalmentaja

Susanna Itämeri-Eskelinen susanna.itameri@turuntaitokoulutus.fi
040-356 8628

Heidi Valtasaari heidi.valtasaari@turuntaitokoulutus.fi
044-979 3222

Pasi Virtanen pasi.virtanen@turuntaitokoulutus.fi
044-985 0663

Teija Leppämäki teija.leppamaki@turuntaitokoulutus.fi

040-483 7156

Opinto-ohjaaja
Marta Lopez de Mäkinen marta.lopez@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 681

 

Postiosoite, päätoimipaikka

Aninkaistenkatu 7, 20100 Turku

Laskutusohjeet

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja!

Yrityksen tiedot: Turun TAITO-koulutus Oy, Y 3096094-2

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003730960942

Operaattoritunnus (välittäjätunnus): 003708599126(Open Text)

 

HUOM Jos välitätte laskuja pankkiverkon kautta eli laskujen välitys operaattorinne on pankki, käyttäkää silloin operaattoritunnuksena DABAFIHH

Pdf-muotoiset laskut voitte toimittaa sähköpostitse osoitteeseen:

turuntaitokoulutus@app.fennoa.com

Paperiset ostolaskut voitte toimittaa osoitteeseen:

Turun TAITO-Koulutus Oy

c/o Tili-Bang Oy

Lukkosepänkatu 6A, 20320 TURKU