Yhteystiedot

Henkilökunta

Hallinto

Toimitusjohtaja
Olli Pietilä
olli.pietila@turuntaitokoulutus.fi
050-464 9318

Opintosihteeri
Jonna Rautelainen
jonna.rautelainen@turuntaitokoulutus.fi
0400 170 645

NUOTTI-valmentajat

Katrina Engman katrina.engman@turuntaitokoulutus.fi

040-124 2789

Sari Heino sari.heino@turuntaitokoulutus.fi

040-154 8870

NUOTTI-coach (på sveska)

Viivi Rapo viivi.rapo@turuntaitokoulutus.fi

040-158 9306

Kotoutumiskouluttajat, perusvaiheen koulutukset

Tiia Björkskog  tiia.bjorkskog@turuntaitokoulutus.fi
0400-169 412

Tea Kaila tea.kaila@turuntaitokoulutus.fi
040-824 6708

Tuija Mäkelä tuija.makela@turuntaitokoulutus.fi
0400-166 841

Marta Lopez de Mäkinen marta.lopez@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 681

Nagy Fruzsina fruzsina.nagy@turuntaitokoulutus.fi
040-1608803

Mari Ruohonen mari.ruohonen@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 917

Henna Tito henna.tito@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 897

Kotoutumiskouluttaja, yhteiskunta ja työelämäntaito

Anna Kamotzkin anna.kamotzkin@turuntaitokoulutus.fi
040-128 7611

Kotoutumiskouluttajat, ammattiin ohjaavat koulutukset

Tarja Hakala, ravintola-ala tarja.hakala@turku.fi
040-907 3050

Leena Rantakivi, kaupan ala leena.rantakivi@turuntaitokoulutus.fi
0400-850 838

Työhönvalmentaja
Susanna Itämeri-Eskelinen susanna.itameri@turuntaitokoulutus.fi
040-356 8628

Opinto-ohjaaja
Marta Lopez de Mäkinen marta.lopez@turuntaitokoulutus.fi
0400-175 681

Postiosoite, päätoimipaikka

Aninkaisenkatu 7, 20100 Turku

Työhönvalmennuksen toimipiste yhdessä Aurakoulutuksen kanssa

Läntinen Pitkäkatu 21

Laskutusohjeet

Vastaanotamme ensisijaisesti verkkolaskuja!

Yrityksen tiedot: Turun TAITO-koulutus Oy, Y 3096094-2

Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003730960942

Operaattoritunnus (välittäjätunnus): 003721291126

Välittäjä: MAVENTA

HUOM Jos välitätte laskuja pankkiverkon kautta eli laskujen välitys operaattorinne on pankki, käyttäkää silloin operaattoritunnuksena DABAFIHH

Pdf-muotoiset laskut voitte toimittaa sähköpostitse osoitteeseen:

laskut@tilitoimistoturku.fi

Paperiset ostolaskut voitte toimittaa osoitteeseen:

Turun TAITO-Koulutus Oy

c/o Tili-Bang Oy

Aninkaisenkatu 7, 20100 Turku

Koulutukset

Kotoutumiskoulutus auttoi Miyu Miyoshia työllistymään oman alan töihin

Toivoa nuoren tulevaisuuteen Nuotti-valmennuksella

Ensimmäiset Turun TAITO-koulutuksen kotoutumiskoulutuksen käyneet opiskelijat sijoittuneet loistavasti!

Helmikuu 2021

Turku

Kuva: Kotoutumiskoulutuksen oppilas Arbresha Salihu